Możliwości dochodzenia odszkodowań od koncernu VW poza Polską

Możliwości dochodzenia odszkodowań od koncernu VW poza Polską

paź 27, 2015

Law story Colored 3rd image- 100 dpiJuż kilkadziesiąt osób z Polski zgłosiło się celem ubiegania się o odszkodowanie od koncernu Volkswagen za pośrednictwem organizacji Global Justice Network. Wkrótce zainteresowani otrzymają informację o możliwych drogach postępowania. W chwili obecnej członkowie organizacji Global Justice Network  rozważają możliwość złożenia przed pozwów w imieniu właścicieli samochodów, posiadających wadliwe silniki grupowo przed sądami w USA lub Holandii (dotyczy to nie tylko obywateli tych państwa, ale także uprawnionych do odszkodowań obywateli innych krajów.

Jednocześnie kolejni członkowie Global Justice Network wszczynają postępowania sądowe w swoich krajach. W ciągu najbliższych dni dołączy do nich również Polska.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w postępowaniach prowadzonych przez członków Global Justice Network zarówno w Polsce, jak i zagranicą wypełnij formularz znajdujący się w zakładce „Sprawa Volkswagena”, a zostaniesz poinformowany o możliwościach prawnych w twojej sytuacji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>